Yıllar evvel beyazperdede izleyiciyle buluşan ‘Hasan Boğuldu’ sinemasında başrolü paylaşan ikiliden Yalçın Dümer, rol arkadaşı Hülya Avşar ile çekilen fotoğrafını paylaştı. 57 yaşındaki oyuncu, Instagram gönderisine, “Can Hülya” notunu yazdı.
![](https://04haberler.com.tr/wp-content/uploads/2024/03/hulya-avsar-ve-yalcin-dumer-32-yil-sonra-bulustu-1-3ls6G4Zh.jpg)
Hülya Avşar ile Yalçın Dümer, 1990 imali, Orhan Aksoy’un direktör koltuğunda oturduğu ‘Hasan Boğuldu’ sinemasında ‘Emine’ ve ‘Hasan’ karakterlerine hayat vermişti.
![](https://04haberler.com.tr/wp-content/uploads/2024/03/hulya-avsar-ve-yalcin-dumer-32-yil-sonra-bulustu-2-9xZqs64K.jpg)